fbpx Отзывы Пациентов - Transes Hair Transplant

Отзывы Пациентов

Müşteri Yorumları

Transes Hair Transplant & Aesthetic mutlu müşteri yorumları…

5 yıldızlı tedavi ve şaşırtıcı sonuçlar. Yapılan herşeye değer bir operasyon geçirdim.Herkese tavsiye ederim. İnsanlar çok cana yakın, ekip harika bir iş çıkardı.Klinik çok temiz ve personel ameliyat masasında iken yardımcı oldular ilgilendiler.

Hasan B.

Merhabalar
Arkadaşımın tavsiyesiyle burayı tercih ettim. Ameliyattan öncesi bütün bilgi verildi. Başta biraz çekiniyordum. İlk 5 dakikayı atlatınca daha sonrasında hiçbir şey hissetmedim. Ekim çok iyiydi 4400 kök ektiler şuan 6 ay oldu ve saçlarım baya çıktı hepinize çok teşekkür ederim. Saygılar.

Mustafa Y.

Merhaba arkadaşlar
Fazla söze gerek yok arayın resimleri gönderin zaten paket fiyatları var.Çok iyi çalışıyorlar biraz yoğun oldukları için 1 hafta öncesinden haber vermeniz gerekli.
Paket fiyatından alın gidin harika şuan 8 ay oldu 4700 kök ekimi yapıldı uzun süredir görmeyenler beni tanıyamıyor o derece saçlara kavuştum.Herkese mutlaka tavsiye ederim.

Yıldırım Y.

Ben bu merkeze Facebook reklamlarında ulaştım. Resim gönderdikten sonra paket fiyatını önerdiler iyiki anlaşmışım.Klinik temiz, bakımlı ve çalışanlar çok iyi, işlerini sonuna kadar bilen çok samimi ve çekirdekten profesyoneller çalışıyor.

Hiçbir ağrı yok abartanlara bakmayın anesteziden sonrasını hissetmiyorsunuz zaten. İşlem 5 saat sürdü 3850 kök ektiler baya sıkı bir ekim oldu. 2 ay oldu daha ama şuan bile saçların çıktığını görebiliyorum.Saç ekimi düşünenlere tavsiye ederim.

Burak T.

Benim eşim, bu klinikte saç ekimi tedavisi gördü, aldığı tedaviden çok memnunuz, mükemmel bir hizmet sağlandı, personel çok yardımcı oldular personel çok profesyoneldi,

Paket fiyatının dışında ekstra bir ücret talep etmediler.Kliniğinizi aileme ve arkadaşlarımıza tavsiye edeceğim, tüm ekime teşekkürler.

Hakan C.

Saç ekimi için 2 yıldır araştırma yapıyordum sonunda bu klinikte karar kıldım.Seçtiğim için çok memnunum. Bana saç ekiminin başından sonuna kadar iyi baktılar ve çok profesyonel bir iş çıkardılar.

Ortalama 7 saat ameliyatım sürdü.Bütün herşey dahil pakette anlaştık yaklaşık 6 ay geçti suanki sonucumdan son derece memnunum Ekip samimi ve profesyonel, kliniği temiz. Hazır gelmişken birkaç gün istanbulda gezme şansım oldu herkese çok teşekkür ederim.

Murat E.

Merhaba arkadaşlar ben sakal ekimimi bu ekiple yaptım. Kliniğe geldim burda bana herşeyi anlattılar randevumu aldım. İçimde korkular vardı ağrılı olacak diye ancak ağrısız geçti. Ortalama sekiz buçuk saatlik bir işlemin sonunda operasyon bitti.

İlaçlarımı verdiler ve 1 gün sonra pansuman için tekrar çağırdılar. Şuan çıkışlar başladı komple köse olduğum için ortalama 5000 kök sakal ekimi oldu çok şükür hiç bir ağrı olmadı işlem sonrasında.Sakal ve saç ekimi düşünüyorsanız mutlaka herkese tavsiye ederim.

Mustafa A.